pondělí 24. května 2010

Plastová okna

V současnosti jsou plastová okna vhodným řešením pro všechny typy staveb. Profily mají zakulacený tvar a okna lze vyrobit v barevných dekoracích, které imitují dřevo. Hlavní výhody, které přináší plastová okna jsou vysoká odolnost povětrnostním podmínkám a tepelná i zvuková izolace.

Plastové dveře


Vyrábí se z podobných profilů jako plastová okna. Je zde kladen vysoký důraz na pevnost, bezpečnost a izolační schopnosti. Z estetického hlediska lze vybrat několik typů dveří včetně kování nebo zasklení.

Plastové profily Aluplast


Profily pro platová okna se vyrábí v několik řadách, které najdou uplatnění od rekonstrukce panelových bytů, přes pasivní domy až po zimní zahrady nebo zasklené balkóny.

Ideal 2000 – 4 komorový systém
Ideal 4000 – 5 komorový systém
Ideal 5000 – 5 komorový systém
Ideal 6000 – 6 komorový systém
Ideal 7000 – 6 komorový systém
Ideal 8000 – 8 komorový systém


Zasklení, izolační skla

V základu se dnes dodávají okna s dvojitým zasklením. Izolační trojskla – zdvojnásobují izolační schopnosti okna. Dají se kombinovat se všemi profily. V kombinaci s 8 komorovým plastovým profilem jsou okna ideálním řešením pro nízkoenergetické domy.

Barevné dekory

Plastové profily se v základu vyrábí v bílé barvě. Pokud ale požadujete okna v jiné barvě existuje celá řada krycích fólií, kterými se profil potahuje. Je to základní stupnice RAL a dekory imitující několik druhů dřeva.

www.plastove-okno.info

Žádné komentáře:

Okomentovat